Prohlížíte: Nezařazené

Nezařazené
Autor

Značkový pohár Citroën Total Michelin Trophy CZ 2015 se letos konečně představí veřejnosti. Po vynechání úvodního závodu MČR v Klatovech v kalendáři CTM Trophy CZ 2015, bude prvním ostrým startem vozů značky Citroën v rámci reorganizovaného poháru Rallye Český Krumlov. Na startu se objeví osm vozů francouzské značky, které budou bojovat o cílové odměny partnerů projektu.

Nezařazené
Autor

Dlouhých šest sezon jsme mohli na českých tratích sledovat bitvy účastníků CITROËN RACING TROPHY CZ. V letošní sedmé sezoně to nebude jinak, i když formát projektu se bude zásadně lišit. Zásadní změnou prošel název, promotér Gekon Racing nově představuje CITROËN TOTAL MICHELIN TROPHY CZ 2015.

Nezařazené
Autor

Rally Příbram 2014 definitivně uzavřela další sezonu MMČR a také seriálu Citroën Racing Trophy CZ 2014, který se skládal z pěti závodů. Francouzská značka Citroën ani letos nevyšla na českých tratích naprázdno…

Nezařazené
Autor

Barum Czech Rally Zlín 2014 – jeden z vrcholů ERC, MMČR a také čtvrtý podnik Citroën Racing Trophy CZ 2014 – potvrdil, jak složité je zdolání této soutěže. O tom se přesvědčily i posádky s francouzskými speciály značky Citroën. Do cíle v rámci CRT CZ dojely tři dvojice a celkem tak získaly 4000 euro.

Nezařazené
Autor

Třetí podnik Citroën Racing Trophy CZ 2014 – Rally Bohemia – nabídl další skvělé souboje posádek s francouzskými speciály Citroën. A ty stejně jako na předchozích podnicích byly za to náležitě odměněny. Celkem si vysoutěžily 3000 euro.

Nezařazené
Autor

Adam Kobliha s Karlem Žáčkem opanovali čtvrtý závod ROPRO Clio R3 Czech Trophy by ACI 2014, kterým byla Bohemia Rally s centrem v Mladé Boleslavi. Po dvanácti rychlostních zkouškách zvítězili s téměř dvouminutovým náskokem před Josefem Petákem, třetí příčku obsadil David Tomek.

Nezařazené
Autor

Třetí podnikem ROPRO Clio R3 Czech Trophy by ACI 2014 byla Agrotec Petronas rally Hustopeče. I tentokrát byli hlavními kandidáty na prvenství Josef Peták a Adam Kobliha. Na tratích mezi vinicemi ovšem na rychlost Adama Koblihy nikdo neměl a valašský pilot se posunul do čela průběžné pohárové klasifikace.