O rallylife.cz

RALLYLIFE.cz specializovaný motoristický server. Lifestyle rally portál určený fanouškům rally, motorsportu, cestování a nevázaného způsobu života. Název spojuje v jedno slovo fenomén rally a životní styl komunity, která se nenechává svazovat společenskými konvencemi.


Budujeme inovativní mediální produkt, který prostřednictvím konkrétního tématu nalézá cestu k životnímu stylu velmi široké komunity. Velký důraz klademe na propojení serveru se sociálními sítěmi. Tyto pro uživatele a obchodní partnery představují významný nástroj, generující uživatelskou komunitu a poskytující cenná statistická data. Sociální sítě rovněž rozšiřují naši nabídku služeb a produktů o možnosti online marketingu formou nabídky reklamního prostoru ve speciálních aplikacích (videa, hry, apod.).

Ve srovnání s offline médii má nesporné výhody. Především v kvalitě, charakteru, možnostech prezentace obsahu, flexibility, cílení a dosahu.

Server RALLYLIFE.cz čerpá z více než desetileté historie a zkušeností redakčního týmu. Spolupracuje s redaktory a fotografy z celé Evropy. Díky zázemí zkušených profesionálů přináší uživatelům autorský obsah s vysokou přidanou hodnotou. Aplikací komunitních funkcí poskytujeme uživatelům a čtenářům RALLYLIFE.cz prostor pro sdílení zážitků a výměnu informací.

Na RALLYLIFE.cz naleznete:

Články – aktuální dění na poli motorsportu, zajímavosti, profily osobností, vizitky jezdců rally, představení soutěžních a civilních vozů, designérské studie a řadu dalších zajímavých příspěvků. Každý článek může vhodně doplňovat foto a videogalerie.

Komentáře a recenze – názory redaktorů RALLYLIFE.cz na vybrané produkty, závody a další události, doplněné procentuálním hodnocením a opatřené výsledným verdiktem.

Kalendář – aktuální a nadcházející události zpracované vyčerpávajícím způsobem. Doplněné audiovizuálními přílohami a cennými statistikami. Události v kalendáři můžete sdílet s aplikací Microsoft Outlook.

Foto – Galerie našich nejlepších autorů.

RALLYLIFE lze definovat jako motoristický online deník s přesahem témat z oblastí cestování, outdooru, designu, zábavy, adrenalinových aktivit a life style.