KN - www.zavodnifiltry.cz od RIEGGER
Závody
Autor

Historic Vltava Rallye 2018 preview Zatímco pro fanoušky nejmodernějších rally speciálů je vrcholem sezony srpnová Barum Czech rally Zlín, pro vyznavače historických soutěžních vozů je Mekkou dubnová Vltava. Soutěž zařazená…

RALLY magazín 2018
Autor

RALLY magazín 03 / 2018 Historie rally Rally Safari v proměnách času (1978, 1998, 2018) Dlouhá léta platilo pravidlo, že nejdobrodružnějším způsobem, jak strávit v Africe Velikonoce, je startovat na Rally…

Autor

TECHNIKA: Postavte si Citroën DS3 R1B!

Po úspěšné sezoně 2013 je nyní Citroën DS3 R1 dostupný i v kitu ! Cílem kategorie R1 je propagovat uvedení cenově dostupných soutěžních vozů, a to za účelem zachování nákladů na striktním minimu. Ve voze kategorie R1B zůstává většina mechanických dílů sériových – například pohon, podvozek a zavěšení, brzdy, ajn.

Autor

TECHNIKA: Legendární Škoda 1000 MB slaví 50. let

Jako první vůz značky ŠKODA s pohonem zadních kol, motorem vzadu a samonosnou karoserií je ŠKODA 1000 MB milníkem v téměř 119leté historii automobilky. Prostorný čtyřdveřový vůz byl ve své době na vrcholu v litrové třídě a určoval měřítka v oblasti komfortu, výkonu a techniky.

Autor

Go, Škoda, Go! Škoda Vision WRC

Časopis AutoDesign&Styling ve svém aktuálním vydání zveřejnil skici Škoda Vision WRC. Design soutěžního speciálu navrhl pro časopis AutoDesign&Styling designér Pavel Hrubý.

Autor

Renault R8 Gordini

Gordini bylo po více než dvě desetiletí symbolem ostrých vozů s diamantem ve znaku, z nichž nejpopulárnější byl model R8 Gordini.

Autor

3x od pasu: Zdeněk Hrůza (Monte)

Společnou premiéru v náročných podmínkách MS má za sebou dvojice Martin Prokop – Zdeněk Hrůza. První podnik sezony WRC 2012 absolvovala česká posádka s vozem Ford Fiesta RS WRC.

Autor

3x od pasu: Petr Vraj ml.

Obec, s poetickým názvem Jablůnka je domácí hřiště rodiny Vrajů. Na rok 2012 je naplánován návrat slavného soutěžáckého jména na tratě českých rally. Petr Vraj mladší rozhodně nepadnul daleko od stromu.