Volkwagen Polo R WRC je v kurzu. Posílen úspěchy z posledních podniků WRC, vysílá marketing automobilky další z produktů na podporu značky. Fanouškům je nově k dispozici online aplikace, ve které si můžou vyzkoušet starty s polem na všech 13 podnicích MS.

Takový úspěch nového VW Pola R WRC nečekali ani největší optimisté. Po třech podnicích figuruje v čele průběžné klasifikace. Na vlně úspěchu nyní německý výrobce uvádí online aplikaci pro chytré telefony a tablety. Majitelé těchto zařízení, lhostejno jakou platformu vlastníte, k dispozici je pro iOS i Android, můžou začít stahovat. "RALLY THE WORLD. THE GAME" je k dispozici! 169 MB není zrovna málo a bez Wi-Fi se stahování může prodražit. Pro tyto případy je k dispozi také verze pro běžné prohlížeče v PC.

Rallytheworld_thegame 01

Taktika místo volantu

Strategií Volkswagenu není konkurovat oblíbeným herním titulům z prostředí rally. Cílem je zprostředkovat zajímavou a zábavnou formou návštěvu všech 13 podniků v kalendáři WRC. A to v barvách týmu VW Motorsport, především pak v kokpitu úspěšného modelu. Novinkou je role, které se v rámci této taktické aplikace ujímáte.

Na rozdíl od zavedené praxe se "RALLY THE WORLD. THE GAME" účastníte v roli spolujezdce!

Rallytheworld Thegame 2

Představená hra je součástí masivní kampaně značky VW s názvem "Rally the World". Ta si klade za cíl prostřednictvím platformy www.rallytheworld.com, přinášet nejaktuálnější informace z týmu VW Motorsport a výsledcích vozu VW Polo R WRC.

Oficiální trailer

 

Sdílet

O autorovi

Komentáře