Po úspěšné sezoně 2013 je nyní Citroën DS3 R1 dostupný i v kitu ! Cílem kategorie R1 je propagovat uvedení cenově dostupných soutěžních vozů, a to za účelem zachování nákladů na striktním minimu. Ve voze kategorie R1B zůstává většina mechanických dílů sériových – například pohon, podvozek a zavěšení, brzdy, ajn.

CITROËN DS3 R1 v kitu : Rally dostupné všem !

Kit DS3 R1B dodávaný Citroën Racingem za cenu 10 500 € bez DPH a bez dopravy obsahuje karoserii s vevařeným bezpečnostním rámem pro vysokou bezpečnost posádky, jehož konstrukce vychází z modelu DS3 R3T. Dále kit obsahuje tlumiče, které jsou upraveny Citroën Racingem, kompletní výfuk, bezpečnostní ližinu, hydraulickou ruční brzdu, odpojovač, redukci volantu, 4 ks ráfků, kurtny pro uchycení rezervy atd. Brzdy jsou díky použití závodních brzdových destiček vylepšeny. Převodovka je vybavena krátkým převodem pro lepší akceleraci.

Vůz s výbornou trakcí, Citroën DS3 R1 nabízí skutečný požitek z řízení, komfort i nejlepší výkon ve své kategorii. DS3 R1 je první příčkou žebříčku vedoucím k modelům Citroënu DS3 R3, DS3 R5 a pro ty nejtalentovanější jezdce pak k DS3 WRC.

Pro stavbu vlastní DS3 R1 z kitu je zapotřebí sériový vůz DS3 VTI 120k, který lze pro tyto účely pořídit u oficiálního distributora Citroën Racing pro ČR, společnosti GEKON RACING s.r.o., a to za zvýhodněnou cenu 9 500 € bez DPH. GEKON RACING s.r.o. funguje také jako technická asistence pro případ, že chce zákazník zjistit, zda a do jaké míry jsou elektrické součásti sériového vozu DS3 VTI 120 kompatibilní s DS3 R1 kitem. Postačí k tomu informace o VIN vozu.

S DS3 R1B se posádka může zúčastnit také již 6. ročníku značkového poháru Citroën Racing Trophy a utkat se o lákavé finanční i materiální odměny. Více podrobností o poháru najdete na www.citroenracingtrophy.cz

Citroen Racing Trophy

Celková cena kitu a sériového vozu pro stavbu DS3 R1 činí 20 000 € bez DPH a dopravy. K této částce je nutné připočíst cenu za dopravu, lakování, hasicí systém, bezpečnostní pásy, volant, sedáky a práci na přestavbě. Podobně jako na další soutěžní vozy z produkce Citroën Racing, i na DS3 R1B nabízí GEKON RACING s.r.o. exkluzivní financování od společnosti PSA finance včetně havarijního pojištění. Kit i sériový vůz lze objednávat již nyní, dodávky závisí na skladových zásobách.

Kontakt GEKON RACING s.r.o. :

Tomáš Pletka, tel: + 420 777 853 681, pletka@gekonracing.cz

Sdílet

O autorovi

Komentáře