Syn dvojnásobného československého šampióna a vicemistra Evropy v autokrosu, zpěvák, herec, dobrodruh a soutěžní jezdec Daniel Landa se objeví na startu AUTOslide 2011.

Dana Landu není třeba nikomu představovat. Danův vztah k benzinu a rychlosti je všeobecně znám. Právě i to je důvod, proč se objeví za volantem soutěžního vozu Mitsubishi Lancer Evo IX z dílen Josefa Semeráda (s AUTOslidem má pražský tým několikaleté zkušenosti) 9. ledna 2011 v Žarnovici. Kulisou jeho startu navíc bude promo filmu TACHO, který měl premiéru začátkem prosince. Režírovala ho Danova manželka Mirjam Landa a právě při závodech AUTOslide 2011 budou moci fanoušci získat podpisové karty hlavních protagonistů tohoto filmu: Daniela Landy, Olgy Lounové a Romana Pomajba.
Obsazení letošního ročníku AUTOslide tak získalo do startovní listiny další zvučné jméno. Proto bude zajímavé, zda na vítěznou notu naváže J. Zimerman (3x Žarnovica, 2x Pardubice) nebo dvojnásobný vítěz Z. Simon z Maďarska. Bez šancí nebudou ani J. Béreš, M. Pospíchal, M. Svoboda, M. Neuman, Ľ. Greguška a právě D. Landa…
Proto neváhejte zavítat už 9. ledna 2011 na AUTOslide do arény v Žarnovici.

Sdílet

O autorovi

Komentáře