Zajímavý trend se šíří v oblasti polepů rally speciálů. Stále více závodních vozů veze nejen sdělení sponzorů, přibývá také osobních vzkazů posádek.

Příkladů na letošní Rallye Monte Carlo bylo několik. Za všechny vybíráme tyto:

Martin Prokop „Pravda a láska vítězí“

Český jezdec nalepil na zadní křídlo zkrácené motto bývalého českého prezidenta Václava Havla, jež zemřel na konci loňského roku.

Martin Prokop

Paolo Nobre „GORBARAN the world of rally will miss you“

Brazilec sloganem na blatníku svého MINI vzpomenul uruguayského rally činovníka, Ricardo Gorbarana, který se velkou měrou zasadil o zviditelnění a nárůst popularity regionálního mistrovství Jižní Ameriky Codasur Championship.

Nobre Mini WRC

Ford WRT „Search for Ford WRC“

Tým Ford WRT upozornil svým zadním křídle na fakt, že doba klasických médií pozvolna končí a že bychom se měli všichni nahrnout k počítačům, respektive propadnout sociálním sítím!

Ford WRC

Citroën …

… no a Citroën způsobem sobě vlastním usoudil, že je třeba každému sdělit, jaké že je národnosti jejich pilot s číslem 1. Jako bychom to již dávno nevěděli…

Citroen Total 1

Sdílet

O autorovi

Zakladatel portálu. Profesí designér. V rallysportu angažován od roku 1997. Majitel agentury INUA vlastnící ochrannou známku RALLYLIFE a provozující stejnojmenný server. Autorsky se podílí na obsahu v rubrikách AUTOMOBILY, OSOBNOSTI. LIFESTYLE a RECENZE. Aktuálně se zaměřuje na historické sportovní vozy. Od roku 1999 člen realizačního týmu magazínu RALLY, kde má na starost grafickou přípravu časopisu.

Komentáře