Týden před startem úvodního podniku české rallyové sezóny, kterým se stane KOWAX Valašská rally ValMez 2022, připravili její pořadatelé pro fanoušky Diváckého průvodce. K dispozici jsou také informace k výběru vstupného na jednotlivých erzetách i v servisním areálu.


Vstupenky a permanentky – Valašská rally ValMez 2022

Diváci, kteří se rozhodnou souboje soutěžních posádek podél tratí rychlostních testů 40. KOWAX Valašské rally ValMez 2022 sledovat, či kteří budou pozorovat cvrkot mechaniků v servisním areálu, se stanou, díky zakoupení vstupenky, pro pořadatele Valašské rally významným partnerem. Za to všem, kteří si vstupenku zakoupí, pořadatel Valašky děkuje.

Výběr vstupného se týká rovněž ostatních českých, evropských i světových rally. Nejde tedy ze strany pořadatele jubilejní valašské automobilové soutěže o nic mimořádného či neobvyklého.

Vstupné je vybíráno k tratím RZ, do areálů a míst spojených s 40. KOWAX Valašská rally ValMez 2022. Visačky a lístky opravňují výhradně ke vstupu do prostor vymezených pro diváky. Výběr vstupného je zajišťován v servisním areálu DEZA i u všech rychlostních zkoušek.

Vstupné není vybíráno na páteční (8. 4. 2022) slavnostní start a nedělní (10. 04. 2022) cíl 40. KOWAX Valašská rally ValMez 2022 u Zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí.

Pro zájemce jsou připraveny dva druhy vstupů.

PERMANENTKA: všechna místa určená divákům 250,- Kč

VSTUPENKA: opravňující ke vstupu do uvedených míst, je možné zakoupit na přístupových místech k rychlostním zkouškám.

Pátek 8. dubna 2022
Shakedown 50,- Kč

Sobota 9. dubna 2022
RZ Rybí 80,- Kč
RZ Lešná 80,- Kč
RZ Choryně 80,- Kč
RZ VALMEZ – městská 100,- Kč
Servisní areál 50,- Kč

Neděle 10. dubna 2022
RZ Juřinka 80,- Kč
RZ Poličná 80,- Kč
RZ Velká Lhota 80,- Kč
Servisní areál 50,- Kč

VSTUP ZDARMA
* děti do 10 let v doprovodu rodičů či dospělé osoby
* zdravotně postižení


Divácký průvodce – Valašská rally ValMez 2022

Pořadatelé připravili obsáhlého Diváckého průvodce, který je k dispozici on-line přímo na webu soutěže. Obsahuje mapy jednotlivých rychlostních zkoušek s jejich popisem a časy startů. Naleznete zde také označení diváckých míst, včetně souřadnic GPS.

Celková mapa KOWAX Valašská rally ValMez 2022 (PDF)

Valašská rally 2022 mapy průvodce banner
Seznam přihlášených posádek

Nezvykle pomalu se tentokrát plnila startovní listina Valašky, podniku zařazeného do seriálů ERT Central a CEZ, úvodního klání MČR v rally a v rally historických automobilů a druhého závodu slovenského šampionátu. Nakonec se ke startu na 40. ročníku KOWAX Valašské rally ValMez registrovalo 70 soudobých posádek a 20 s historickými automobily.

Sdílet

O autorovi

Digitální malíř, občasný pisálek, fanoušek italské Lancie, vyznavač kultu skupiny B. Milovník doby, kdy startovní čísla byla přes celé dveře, jména posádek byla vyvedena na předních blatnících, otáčkoměry měly rafiky a podvozky vše nepobíraly. Pravidelný poživatel kávy a benzínových výparů. Rally? Plánování, ztrácení se v mapách, cesty dnem i nocí za poznáváním nových míst i lidí. Celoživotní vášeň. Emoce. Každá vteřina se počítá!

Komentáře