Vrum, vrum, rallyoví řeholníci! I když to díky přetrvávajícím monzunovým dešťům zatím nevypadá, jaro za nedlouho odevzdá jízdní výkaz a nahradí jej léto v plné specifikaci. Nastane čas vyvalit kůži vstříc žhavým slunečním paprskům. Neplést si prosím s “Kůží” ministerskou. Ten už se smaží pod palbou nepříjemných otázek pěkných pár dní!


A protože doba COVIDová byla omezující a dlouhá, gauče pohodlné a ledničky plné, bude potřeba na dobu, než se opět dostaneme zpět do formy, zakrýt naše břišní pneumatiky.

Nebudeme si nic nalhávat, pekáče buchet patří především do pohádek!


Dokaž svoji příslušnost značce!

Kluci ze zlínského RALLYE DESIGNu se rozhodli využít svého grafického umu. V závěru loňské módní sezóny přišli vedle čučkařů jako Gucci či Armani s vlastní kolekcí triček s motoristickou tématikou. Pokud ovšem očekáváte růžová, upnutá trika, s motivy nějakých downsizingových přemisťovadel či dokonce “elektriky”, okamžitě opusťte tuto místnost! 

“Dizajňáci” se totiž nechali inspirovat bohatou historií rallysportu. Pro začátek si vybrali pro potisky textilu hned několik kultovních soutěžních strojů, které v površích erzet napříč celým světem zanechali nesmazatelnou stopu.  Však posuďte sami!

Trička jsou 100% bavlněná (190mg/m2), ušitá ve střihu custom fit. Tisk je digitální.

Schovej plešku, ukryj vlas!

To není vše! Pro ukrytí začínající plešky či zkrocení husté kštice skvěle poslouží i designové kšiltovky. Pokud u vás nehrozí ani jedna z variant, vězte “že slunko je sviňa” (slova klasika) a je téměř jistota, že si z rozpálených Hustopečí přivezete, vyjma kocoviny a několika lahví vína, také slušný úžeh.

Snapbacky jsou vyvedeny jak v provedení “plném”, tak se síťkou (truckerky). Nestane se tedy, že vám v chladném počasí potáhne “na řepu” či naopak se vám v horku upečou geniální myšlenky, které mohou třeba v budoucnu změnit koloběh života na naší planetě. Perpetum mobile stále nebylo vymyšleno. Co když tím vynálezcem budete právě vy?


Plakát nebo samolepku?

Pro hračičky jsou k dispozici plakáty. Je snem každé ženy trávit se svým mužem, fanouškem rally, romantickou večeři při svících pod dohledem kvalitního tisku ve vysokém rozlišení s motivem “stotřicítkyeresa”!

V neposlední řadě můžete být šťastným vlastníkem některého ze samolepkových archů. Že nevíte, na co byste nálepky použili? 

Rallyové podhoubí se musí podporovat už do mladého proutku. Udělejte jim radost a zažijete věci nevídané! Vaše ratolesti nedostatkem představivosti rozhodně netrpí. To si uvědomíte ve chvíli, kdy strávíte příjemné odpoledne při odstraňování samolepky Quattra S1 z dřevěných dvířek nové obývákové stěny.

Kompletní nabídku najdete na Rallye Design e-shop. A protože český národ miluje vše, co je v akci, dají se v této chvíli trička pořídit o kilo levněji, než dříve!

A jak nejjednodušeji objednat? Přespolním kluci cokoli z jejich nabídky rádi zašlou některou z přepravních společností. Drobnosti je možné přepravit závodním holubem. Pokud to máte do RALLYE DESIGNU kousek, můžete se zastavit osobně. Z vlastní zkušenosti vím, že osazenstvo firmy nekouše! A když budete mít štěstí, stanete se přímými svědky polepu nějakého exkluzivního rallyového speciálu!

Sdílet

O autorovi

Digitální malíř, občasný pisálek, fanoušek italské Lancie, vyznavač kultu skupiny B. Milovník doby, kdy startovní čísla byla přes celé dveře, jména posádek byla vyvedena na předních blatnících, otáčkoměry měly rafiky a podvozky vše nepobíraly. Pravidelný poživatel kávy a benzínových výparů. Rally? Plánování, ztrácení se v mapách, cesty dnem i nocí za poznáváním nových míst i lidí. Celoživotní vášeň. Emoce. Každá vteřina se počítá!

Komentáře