Škoda UK podpořila v sezoně 2011 poprvé zahajovací podnik MSA British Rally Championship – Rallye Sunseeker.

Britské rallyové mistrovství MSA British Rally Championship 2012 zahájí tradiční Rallye Sunseeker. Na základě velmi dobře zvládnutém loňském ročníku prodloužila Škoda UK spolupráci a podpoří tuto rally svými vozy i letos. Organizátoři z SCC – Southern Car Clubu budou moci opět využít flotilu vozů Škoda v rámci příprava a průběhu rally.

Rallye Sunsseker se behem své 26-ti leté historie vypracovala mezi nejoblíbenější podniky Velké Británie. Svědčí o tom také titul "Nejlepší rally sezony 2011". Svůj podíl na nese také stylové prostředí lesů v okolí Bournemouth a Poole. Specifické podmínky kluzkých šotolinových tratí dokonale prověří modely Škoda Yetti 4×4, které od automobilky pořadatelé získají. Kromě toho zapůjčí Škoda UK policejní jednotce z Dorsetu model Superb 3.6 V6 Elegance Estate 4×4.

Rick Smith, ředitel Rallye Sunseeker "Ohlas od našich činovníků byl loni fantastický. Tak si oblíbili yettiho, že pokud je mi známo, jeden z nich toto auto dokonce koupil. Jsem velice rád, že s námi letos Škoda UK prodloužila spolupráci."

Rallye Sunseeker 2012 nabídne o celkem 11 šotolinových RZ. Závod zahájí v pátek 24. února tradiční noční start.

www.rallyesunseeker.co.uk

Video Rallye Sunseeker 2011

 

Sdílet

O autorovi

Zakladatel portálu. Profesí designér. V rallysportu angažován od roku 1997. Majitel agentury INUA vlastnící ochrannou známku RALLYLIFE a provozující stejnojmenný server. Autorsky se podílí na obsahu v rubrikách AUTOMOBILY, OSOBNOSTI. LIFESTYLE a RECENZE. Aktuálně se zaměřuje na historické sportovní vozy. Od roku 1999 člen realizačního týmu magazínu RALLY, kde má na starost grafickou přípravu časopisu.

Komentáře