Nové číslo Rally magazínu s číslem 05 právě vychází…

Z obsahu 5 / 2011

Mini John Cooper S2000 se zastavil v Česku

Společnost Invelt připravila ve spolupráci s Václavem Pechem nečekané překvapení. před hustopečskou soutěží testovali na okruhu v Bělé pod Bezdězem Mini S2000 s motorem 1,6 turbo.

RALLY 05 2011

R4 konečně na scéně

K 1. květnu prošly homologací dlouho očekávané kity R4 pro produkční vozy Mitsubishi a Subaru. Zejména značka se třemi diamanty ve znaku je v tomto směru velmi agilní a Lancery Evo 9 a 10 specifikace R4 se rychle rozšířily po celé Evropě. U nás s odlehčenými verzemi vyrukovali Václav Pech a Jaroslav Orsák.

RALLY 05 2011

Mapy a harmonogram Rally Bohemia

Mediasport MMČR

Rallye Český Krumlov
Agrotec Mogul rally Hustopeče

Mediasport MMČR 2011 pokračovala v rychlém sledu dvěma závody v Českém Krumlově a v Hustopečích. Každá soutěž měla v cíli shodný vítězný vůz – Škodu Fabii Super 2000. Jen vítězné posádky se neshodovaly. Na jihu Čech dominovali Kresta – Gross, v Hustopečích získali maximum bodů Kopecký se Starým.

Toyota Corolla / Celica – Rozbřesk vycházejícího slunce

Japonská značka Toyota patřila na přelomu století k hlavním kandidátům na světové vavříny. Automobilka má na kontě 43 vítězství v soutěžích MS. Těmto úspěchům předcházela dlouhá cesta, kterou dláždil zakladatel týmu Toyota Team Europe Ove Andersson. V sedmdesátých a osmdesátých letech uvedl do rallysportu celou řadu vozů Celica a Corolla.

RALLY 05 2011

Na návštěvě u Martina Prokopa

Pilot Czech Ford National Teamu Martin Prokop není jen špičkovým závodníkem, ale současně i normálním mužem se zálibami. I proto bude tentokrát řeč spíše o zákulisí jeho startů ve světovém šampionátu.

RALLY 05 2011

Sdílet

O autorovi

Komentáře