Nové číslo magazínu Rally nabízí nejen porci kvalitních reportáží, ale také řadu exkluzivního čtení. Časopis najdete u dobrých prodejců tisku.

Pozvánka Rally Český Krumlov – oficiální mapa + harmonogram
Pozvánka AGROTEC MOGUL rally Hustopeče – oficiální mapa + harmonogram + foto diváckých míst

Lancia ECV – Unikátní projekt

Italská značka Lancia na začátku sezony 1986 nasadila do světového šampionátu žhavou novinku, model Delta S4, který se stal záhy největším konkurentem Peugeotu 205 Turbo 16. Přesto v dílnách Abarthu, soutěžního oddělení automobilky Fiat, vznikal nový soutěžní vůz avantgardní konstrukce pro uvažovanou skupinu S. Po tragických událostech v Portugalsku a na Korsice ale FISA dala těmto projektům stopku, a tak se nová lancia nedočkala ani prvního startu.

Exkluzivně – Test Ford Fiesta Gymkhana 3 Kena Blocka – Spalovač gum

Americká hvězda Ken Block je majitelem nejdivočejšího Fordu Fiesta této planety. Seděli jsme za volantem tohoto šíleného driftovacího vozu a zažili jsme na vlastní kůži, co hrdina serveru youtube nazývá velkým představením. Zdvihněme oponu této exkluzivní driftovací show…

MČR: Rally Lužické hory
IRC: Rally Islas Canarias, Tour de Corse
WRC: Rally Jordan, Rally Italia Sardegna

Volkswagen do rally

Na tiskové konferenci před Rally Sardinia potvrdil Volkswagen pětiletý plán účasti v seriálu mistrovství světa. První dva roky si tým VW Motorsport vyhradil na vývoj vozu VW Polo R WRC s přeplňovaným motorem 1,6 TSI s přímým vstřikováním paliva a pohonem všech kol. Zbývající tři roky hodlá završit ziskem světového titulu.

Sdílet

O autorovi

Komentáře