Třetí číslo Rally magazínu právě vychází. Těšit se můžete opět na atraktivní články i fotografie.

Z obsahu vybíráme:

Bonver Valašská rally – Valašský kvapík pro Kopeckého

Návrat po dvou letech na tratě Valašské rally dopadl pro tovární posádku Jan Kopecký – Petr Starý na výbornou. Dvojice týmu Škoda Motorsport potvrdila roli hlavních favoritů a připsala si maximální bodový zisk.

Citroën Racing Trophy CZ, Clio R3 Cup

Vzpomínka na Jiřího Skoupila

Mapy Thermica Rally Lužické hory, Impromat Rallysprint Kopná

Rallye Praha Revival 2011

Rally Portugal – Portugalsko pro Ogiera

Třetí podnik šampionátu opět nabídl zajímavou podívanou a do historických statistik se zapsalo jméno už třetího letošního vítěze. Obhájit loňský triumf se podařilo Sebastienu Ogierovi se spolujezdcem Julienem Ingrassiou. Třetího vítěze měla i závěrečná Power Stage, jedoucí se o bonusové body. Stal se jí Sebastien Loeb.

Jan Černý – Zlepšovat se můžu ve všem

V závěru loňského roku si Jan Černý zajistil v rámci Pirelli Shoot-outu účast v šestidílném projektu WRC Academy, který obnáší šest světových startů s vozem Ford Fiesta R2. Premiéru si odbyl v Portugalsku, kde mu vystavila stop prasklá poloosa.

Matthew Wilson – Sním o podiovém umístění

Asi je těžké si představit, že by Matthew Wilson hrál na britských ostrovech oblíbený fotbal či ragby. Být synem bývalého závodníka a šéfa M-Sportu, jediná cesta vede k rallysportu. A tak se také v případě 24letého jezdce také stalo.

Podívejte na náhledy stránek umístěné níže.

Sdílet

O autorovi

Komentáře