Časopis Rally vychází před startem domácí sezony. Nabídne řadu zajímavých článků z Česka i zahraničí, doplněných unikátními fotografiemi.

Mediasport MMČR 2011 – Začíná hon na Kopeckého

Pozvánka Bonver Valašská rally

Juho Häninnen – Nejrychlejší farmář světa
Nedlouho před loňskými vánocemi jsem společně se štábem filmařů vyrazil do Finska. Náš cíl byl prostý. Natočit profil jednoho z nejlepších soutěžáků současnosti Juha Hänninena.

Milan Kneifel – Dvoukolky budou opět atraktivní
Patnáctou sezonu otevře při Valašské rally zlínský jezdec Milan Kneifel. Celou kariéry zůstal věrný dvoukolkám a ani letošní sezona nebude výjimkou. Pouze Suzuki Ignis S1600 nahradí Renaultem Clio R3 příbramské stáje XTG.

Škoda Fabia R2 – V českém šampionátu pojedou dvě Fabie R2
Pomyslnou duší celého projektu konstrukce Škody Fabia R2 byl jednatel společnosti Impromat Car Vlastimil Brůzl.

Václav Blahna – Monte byla moje první cesta na západ
Rallye Monte Carlo se jezdí dlouhých sto let. V některých letech se mezi špičkou neztratily ani české posádky. Jeden z největších úspěchů vybojoval pro mladoboleslavský tým v roce 1977 Václav Blahna se spolujezdcem Lubislavem Hlávkou.

Mads Östberg – Nástup norského mládí
Ve dvaceti dosáhl na první světové body, ve dvaadvaceti už byl trojnásobným mistrem Norska, na začátku sezony ve Švédsku získal skalp bratří Solbergů a obsadil fantastické druhé místo za Hirvonenem. Před Madsem Östbergem se rýsuje skvělá kariéra.

Mini John Cooper Works – Nesmrtelný "miník"
Debut vozů Mini John Cooper Works S2000 na Portugalské rally oživuje po půlstoletí legendu. Malé vozy Mini Cooper S byly nejslavnějšími a nejpopulárnějšími soutěžními vozy šedesátých let. Spolu se saaby přinesly do rallysportu koncepci vozů s předním pohonem. A díky svým miniaturním rozměrům byly v očích veřejnosti Davidem, který vítězil nad silnějšími vozy.

Sdílet

O autorovi

Komentáře