Nové číslo s pozvánkou na víkendovou X. AGROTEC PETRONAS rally 2014 v Hustopečích právě v distribuci.

Pozvánka Agrotec Petronas Syntium rally Hustopeče 2014

Rallye Šumava Klatovy – Pech zůstal králem Šumavy
Rallysprint Kopná – Kostka potvrdil předpoklady

Miroslav Jakeš – U Gemini panuje po dvou závodech spokojenost
Zatímco se v dílnách Citröenu Racing stavěl teprve třetí závodní vůz pro Sebastiana Chardonneta a sesterskou automobilku Peugeot stále trápily technické potíže jejich novinky 208 T16, zlínský Citröen DS3 R5 už měl za sebou ve stejnou dobu dva úspěšně odjeté závody.

Rudolf Kouřil – Spolujezdecká zkušenost je pro pořadatele cenná
Spolujezdec, pořadatel, rádce začínajících závodníků. Ve výčtu rolí, které si Rudolf Kouřil za svou rallyovou kariéru stihl vyzkoušet, už chybí snad jen post pilota. I na něj si několikrát brousil zuby, nejvýrazněji loni v září. V jednorázovém přestupu za volant mu však zabránilo zrušení jeho domácí Rally Vyškov, na kterou měl v té době již domluvený vůz i spolujezdce. V aktuálním rozhovoru jsme se samozřejmě věnovali především těm činnostem, ve kterých je "Ruda" kovaný. Těmi jsou navigování a organizování rally.

Z obsahu Rally 05/2014 - Tomáš Kostka

Tomáš Kostka – DS3 ano, na Kameňáku ne
Slovenská stáj RUFA Sport dokázala díky Tomáši Kostkovi obhájit prvenství na Kopné. Letos s vozem Citroën DS3 WRC, který slavil českou premiéru. Na dojmy z tohoto vozu jsme se zeptali přímo zlínského jezdce.

Michaela Bublová – Zdravotní sestřička s vášní pro rychlost

Petr Fulín a Ctirad Hájek – Dvojrozhovor aneb Chtěl jsem fotku s Loebem

Z obsahu Rally 05/2014 - Petr Fulín

ERC: 49. SATA Rallye Acores – Nejlepší dárek k narozeninám

Jan Kopecký – APRC je výzva
Úvodní dva závody Asijsko-pacifického šampionátu má za sebou tovární posádka Škody Motorsport Jan Kopecký – Pavel Dresler.
Na svém kontě mají jedno prvenství a jedno druhé místo, shodně s obhájcem titulu Indem Gauravem Gillem. Do třetího závodu v Austrálii tak půjdou se stejným bodovým ziskem…

Z obsahu Rally 05/2014 - Jan Kopecký

WRC: Rally Italia Sardegna – Štěstěna se přiklonila na stranu Ogiera

Tour d´Europe (2. díl) – Vzpomínky Vladimíra Dolejše a Bořivoje Chaloupky

Z obsahu Rally 05/2014 - Vladimír Dolejš

Historie – Volvo v rally
Soutěžní historie automobilky Volvo, která dodnes platí za průkopníka bezpečnosti na silnici, je už téměř zapomenutá. Před půlstoletím, kdy nikdo netušil, že tradiční švédská značka skončí v čínských rukou, udávaly robustní, spolehlivé a rychlé vozy Volvo PV 544 a 122S tón ve světové rallysportu. Důkazem jsou tři tituly mistrů Evropy a vítězství na nejslavnějších soutěžích šedesátých let.

Nani Roma – Na "monstra" s vítězem Dakaru
Nestává se často, abyste se téměř den ze dne sbalili a cestovali za aktuálním vítězem Dakaru 2014 – Nanim Romou. Mně se to díky aktivitám Monster Energy poštěstilo. V srbském Bělehradě jsem měl možnost setkat se s touto ikonou cross-country soutěží. Společně s Hubertem Auriolem a Stéphanem Peterhanselem jsou jedinými jezdci v historii Dakaru, kterým se podařilo zvítězit v kategorii motocyklů i automobilů.

Sdílet

O autorovi

Komentáře