V nadcházejícím týdnu se uskuteční v Kongresovém centru v Praze setkání profesionálů z motoristického sportu s názvem Motorsport EXPO 2014.

Motorsport EXPO logo

Vyhlídky českého motorsportu v prostředí zóny střední Evropy

Tak zní letošní podtitul akce Motorsport EXPO 2014. Čtvrtý ročník je stejně jako v předešlých letech určen výrobcům, dodavatelům dílů a komponentů pro profesionální motorsport, konstruktérům i závodním týmům. Na své si přijdou nejen odborníci, ale i fanoušci, kteří budou moci nahlédnout do zákulisí velkých závodů a dění kolem nich. Součástí veletrhu jsou i specializované semináře a přednášky .

Změna místa konání

K významné změně sáhli pořadatelé v souvislosti s místem konání výstavy. Čtvrtý ročník opouští moravskou metropoli a poprvé se představí v Kongresovém centru Praha. Návštěvníci mohou akci navštívit ve dnech 25. – 26. 3. 2014 od 9:00 do 18:00. Vstupné na místě: 100 Kč – dospělí, 50 Kč – děti, studenti, důchodci, ZTP.

Cílem organizátorů je, aby výstavu navštívila jak odborná, tak široká veřejnost. Z tohoto důvodu bude vstup pro lidi z oboru po registraci zdarma. Registrace je možná na stránkách www.motorsport-expo.cz

Motorsport EXPO 2014 - programEvropský formát pro české publikum

Vystavovatelé mají možnost aktivně se podílet na přednáškách, tematicky cílených na oblast techniky, bezpečnosti a legislativy. Tato forma prezentace je v naší zemi nová, nicméně na výstavách světového významu (Modena, Kolín n. R., Birmingham) zcela běžná. Motorsport EXPO nabízí jedinečnou příležitost představit odborné veřejnosti a zástupcům médií, jak se připravili na novou sezónu, s jakými novinkami přichází, které výzvy na ně čekají, apod.

Moderovaný program a zajímaví hosté

Série přednášek na různá témata z motoristického sportu budou vítaným zpestřením letošního ročníku Expa. Fanouškům rallysportu doporučujeme v úterní části blok Vojtěcha Štajfa, který představí českou misi na La Carrera Panamericana 2014.

Ve středu vybíráme z bohatého programu představení motoristické slavnosti LEGENDY.

Sdílet

O autorovi

Komentáře