Rád bych Vás touto formou pozval na 5. ročník motoristické akce ČENDOVA erzetka, která je pořádána na počest našeho kamaráda Martina Vodehnala.

I přes situaci, která u nás vládla a stále vládne, jsme se na konci zimy rozhodli, že uděláme základní kroky pro případné pokračování již zaběhlé tradice a uspořádáme tak 5. ročník. Termíny na konci prázdnin nám dávaly pořád naději, že by se vše mohlo vracet k normálu a nemuselo by nic bránit.

Nakonec se tak i stalo, a pokud tam nahoře někomu nehrábne, sejdeme se 5. září 2020 na klasickém místě a to na letišti u Škoda Auto Kvasiny.

Jen připomenu, že se nejedná o žádný závod, ale o volné svezení na uzavřené trati, kde je možnost svézt známé, partnery nebo jen otestovat techniku. Průběh akce zůstává stejný, pouze prodloužíme dopolední sekci a to tak, že začneme už v 9:00.

Čendova erzetka 2020

Nyní je na startovce cca 45 aut, převážně historiků, takže se bude na co dívat. Po pauze slíbil účast Marek Sum s jeho nově postaveným BMW E30 v M kitu, bratři Hejhalové vyrazí s oběma vozy, Roman Mihulka se přijede sžívat s novou technikou – Fordem Escort RS 2000.

Z moderních aut můžu zmínit Tomáše Uhera aka Ragnottiho v naftě a stálici Leoše Vašátka. Tihle dva dovedou jet sakra rychle a co je lepší pro diváky, čistá stopa jim nic moc neříká…

Takže pokud si chcete užít trošku adrenalinu, dorazte v sobotu 5.9.2020 do Kvasin.

Pro bližší info sleduj FB a nebo buď v 9:00 na značkách. Pro případné info pište cube@cubephotography.cz


text: Jakub Malina, cubephotography.cz

Sdílet

O autorovi

Digitální malíř, občasný pisálek, fanoušek italské Lancie, vyznavač kultu skupiny B. Milovník doby, kdy startovní čísla byla přes celé dveře, jména posádek byla vyvedena na předních blatnících, otáčkoměry měly rafiky a podvozky vše nepobíraly. Pravidelný poživatel kávy a benzínových výparů. Rally? Plánování, ztrácení se v mapách, cesty dnem i nocí za poznáváním nových míst i lidí. Celoživotní vášeň. Emoce. Každá vteřina se počítá!

Komentáře