Ještě před ostrým startem letošní sezóny si můžeme škrtnout z kalendáře dva pěkné závody. Prvním je Podorlická rally, která je součástí ČMPR a tím druhým Podbrdská Rallye Legend. Pořadatelé se pokusí u obou podniků najít alternativní datum v druhé polovině roku, ale zda se to podaří, není v současné chvíli jisté.


Podorlická rally 2021

Vážení sportovní přátelé, přinášíme informace o II.Podorlické rally. Povolení již máme od všech dotčených obcí, ale situace je nadále hodně nejistá a zatím to vypadá, že ani po třech týdnech nepřijde nějaké větší rozvolňování a my už nemůžeme déle čekat. Proto II.Podorlickou rally v původním termínu 14. a 15.5. 2021 musíme zrušit.

Jelikož už podruhé nám to nevyšlo a dáváme si s tím opravdu dost práce, rozhodli jsme se soutěž zkusit připravit v náhradním termínu a to 3. a 4.9. 2021. Budeme se snažit sehnat všechna povolení a schválení od města Opočno, SDH Houdkovice a dotčených obcí.

Doufáme, že nás chápete a rádi se s vámi u nás na rallye uvidíme.

                                                                         Organizační výbor Podorlické rally


Podbrdská Rallye Legend 2021

Z důvodu vážné nemoci hlavního pořadatele se VIII. Podbrdská Rallye Legend 2021 v termínu 1.5.2021
“ RUŠÍ „
Proto prosím neposílejte startovné a těm co již zaplatili bude startovné vráceno. Zda se soutěž uskuteční v termínu 18.9.2021 není v současné situaci jasno. O dalším dění vás budeme včas informovat.
Organizační výbor rallye
Sdílet

O autorovi

Digitální malíř, občasný pisálek, fanoušek italské Lancie, vyznavač kultu skupiny B. Milovník doby, kdy startovní čísla byla přes celé dveře, jména posádek byla vyvedena na předních blatnících, otáčkoměry měly rafiky a podvozky vše nepobíraly. Pravidelný poživatel kávy a benzínových výparů. Rally? Plánování, ztrácení se v mapách, cesty dnem i nocí za poznáváním nových míst i lidí. Celoživotní vášeň. Emoce. Každá vteřina se počítá!

Komentáře