Dne 11. 2. 2012 došlo k ukončení spolupráce posádky Pavel Valoušek – Lukáš Kostka. Toto rozhodnutí padlo ze strany spolujezdce Lukáše Kostky, který tak učinil na základě několika okolností. Jednou z těchto okolností je práce a rozvoj rodinné firmy a další budoucnost v rally.

Spolupráce mezi Lukášem Kostkou a Pavlem Valouškem začala začátkem roku 2012, kdy byl Pavel v nelehké situaci a musel najít nového spolujezdce. "Oslovil mne sám Pavel Valoušek junior a nesmírně si vážím té příležitosti, kterou jsem od něj dostal."

Bohužel, roční spolupráce mezi mladým spolujezdcem Lukášem Kostkou a jezdcem Pavlem Valouškem juniorem končí.

"Nebylo to pro mě lehké rozhodnutí, ale musel jsem tak učinit s ohledem na nejistý program pro rok 2013. Chtěl bych tímto také vyvrátit spekulace o ukončení spolupráce s Pavlem Valouškem juniorem z důvodu navázání spolupráce s jiným jezdcem. Momentálně jsem na volné noze a o budoucím angažmá se bude teprve rozhodovat." L. K.

Také bych chtěl tímto poděkovat a popřát hodně osobních a pracovních úspěchů celé Pavlově rodině a zejména jemu. V neposlední řadě také patří velké poděkování společnosti Delimax a.s., která byla hlavním partnerem teamu a to zejména panu Varmužovi, bez kterého by se nemohlo nic uskutečnit.

Pavel Valoušek s Lukášem Kostkou na Janner rallye 2013

Sdílet

O autorovi

Komentáře