Na letošní dvaačtyřicátý ročník Barum Czech Rally Zlín přichystal Sparrow racing team milé překvapení. Jeden z nejznámějších českých soutěžáků Emil Triner odstartuje do prestižního závodu za volantem Škody Fabia Super 2000.

 Tento vůz v letošní sezoně vodila po českých tratích posádka Dunovský – Machů. Rozpis v rychlém speciálu bude při Barum Czech rally Zlín číst bývalému továrnímu jezdci Škody Motorsport Petr Machů.

Emil Triner si zatím při jednorázovém projektu, který se mu podaří zrealizovat díky podpoře vlastních i týmových partnerů, splní svůj sen, ale také vyslyší přání mnoha fanoušků českého motorsportu. Usedne totiž do vozu mladoboleslavské automobilky, s nímž dosud neměl možnost na tratích automobilových soutěží bojovat s konkurencí o cenné sekundy.

„Před soutěží pro Emila a Petra připravíme test, pojedou i shakedown. Podle mého názoru se mají diváci, díky Trinerově atraktivnímu stylu jízdy, na co těšit,“ myslí si Tomáš Hrabec, manažer zlínského Sparrow racing teamu, v jehož dílnách je fabia připravována. Jak dále uvedl, v současné době se už intenzivně pracuje na designu vozu.

Ve zlínské soutěžní stáji rozhodně nekončí Václav Dunovský, jenž s rychlou ´dvoutisícovkou´ odjel většinu podniků letošní sezony. Součástí týmu bude i při Barum Czech Rally.

Sdílet

O autorovi

Komentáře