Redakční štáb Rally Life strávil na letošní Barum rally čtyři dny a natočil takřka čtyři hodiny záznamu. To nejlepší z něj vám nyní nabízíme v 16minutovém sestřihu.

Redakční štáb Rally Life, to je zejména Jan Olejníček, který si pro natáčení soutěžních vozů umí vždy najít zajímavé místo. Ohňová show Jožky Béreše v pátek večer na „autobusáku“, přetlačovaná se stromem v podání Jaroslava Orsáka na sobotním Trojáku či souboj podvozků špičkových vozů s uskákanou vozovkou Biskupické RZ – to je jen krátký výčet zajímavých momentů, které jsou zachyceny v sestřihu z letošní barumky.

Nezbývá než si uvařit kávu, udělat si pohodlí a na 16 minut se nechat vtáhnout do jedinečné atmosféry, která letošní Barum rally provázela. Přejeme příjemnou podívanou!

Sdílet

O autorovi

Člověk mnoha zájmů a koníčků, který si již vyzkoušel práci televizního redaktora i vyučujícího na vysoké škole. Celoživotní nadšenec pro rallysport, od roku 2007 redaktor časopisu Rally, občasný komentátor startovních a cílových ramp a příležitostný reportážní fotograf.

Komentáře