Závody
Autor

Po roční pauze se vrací do kalendáře akcí s historickými soutěžními automobily v termínu 6.-7. července 2018 rakouská Gruppe-B Rallyelegenden. Duší tohoto projektu i nadále zůstává houževnatý Peter Freisinger se…

Autor

Historie: Po stopách Peugeotu 205 T16 Gr. B

Na ženevském autosalonu byl nedávno oficiálně představen nový soutěžní Peugeot 208 T16 skupiny R5. Přívlastek T16 (šestnáctiventilový turbomotor) jasně odkazuje na nejúspěšnější vůz rally francouzské automobilky se lvem ve znaku. Tím byl legendární Peugeot 205 T16 skupiny B, který vznikal před 30 lety.

Autor

Go, Škoda, Go! Škoda Vision WRC

Časopis AutoDesign&Styling ve svém aktuálním vydání zveřejnil skici Škoda Vision WRC. Design soutěžního speciálu navrhl pro časopis AutoDesign&Styling designér Pavel Hrubý.

Autor

Lotus míří do rally

Španělský šampion 2009 Sergio Vallejo (ve speciálu Porsche) přechází před startem letošní sezony ke „konkurenci“. Na závodní tratě vyrazí v kokpitu Lotusu Exige.

Autor

3x od pasu: Dani Sordo

Sordo je považovaný za specialistu na asfaltové povrchy, a tak se ke svému oblíbenému podkladu vrací rád. Vždyť v posledních třech ročnících Rally Německo dojel vždy hned za vítězem na druhém místě.