KN - www.zavodnifiltry.cz od RIEGGER
Závody
Autor

Historic Vltava Rallye 2018 preview Zatímco pro fanoušky nejmodernějších rally speciálů je vrcholem sezony srpnová Barum Czech rally Zlín, pro vyznavače historických soutěžních vozů je Mekkou dubnová Vltava. Soutěž zařazená…

RALLY magazín 2018
Autor

RALLY magazín 03 / 2018 Historie rally Rally Safari v proměnách času (1978, 1998, 2018) Dlouhá léta platilo pravidlo, že nejdobrodružnějším způsobem, jak strávit v Africe Velikonoce, je startovat na Rally…

Autor

Blíží se první test Fiesty R5?

M-Sport šlape na paty Peugeotu. Zdá se. Po nedávném testu francouzského speciálu Peugeot 208 R5 je zřejmě na spadnutí první porce testovacích kilometrů pro Ford Fiesta R5.

Autor

Závodní Jaguar XJS 12V na Valašce

Na trati Valašské rally se vedle nejmodernějších soutěžních speciálů objeví i jeden vysokokarátový klenot na čtyřech kolech. Do České republiky byl přivezen originální závodní vůz Jaguar XJS H.E. 12V, který v osmdesátých letech dominoval pod hlavičkou týmu TWR v okruhovém seriálu ME cestovních vozů.

Autor

MINI bude registrovaným týmem 2012

Stačilo zrušení dvou plánovaných testů Prodrivu a ihned se vyrojily informace o nejistotě účasti značky MINI ve světovém šampionátu. Více objasní následující řádky se šéfem Mini Motor Sport Dirkem Hollbegem.

Autor

3x od pasu: Jan Sýkora před bohemkou

Jan Sýkora přivezl do Česka Ford Fiesta R5. Zařadil tak vůbec k prvním klientům M-Sportu, kteří obdrželi speciál R5 s modrým oválem na přídi. A nejen to. Honzův start na víkendové Bohemia rally bude historicky prvním mezinárodním představením homologované Fiesty R5.