KN - www.zavodnifiltry.cz od RIEGGER
Závody
Autor

Historic Vltava Rallye 2018 preview Zatímco pro fanoušky nejmodernějších rally speciálů je vrcholem sezony srpnová Barum Czech rally Zlín, pro vyznavače historických soutěžních vozů je Mekkou dubnová Vltava. Soutěž zařazená…

RALLY magazín 2018
Autor

RALLY magazín 03 / 2018 Historie rally Rally Safari v proměnách času (1978, 1998, 2018) Dlouhá léta platilo pravidlo, že nejdobrodružnějším způsobem, jak strávit v Africe Velikonoce, je startovat na Rally…

Autor

Zajímavosti Rally Bohemia Historic Show 2012

V rámci nadcházející Rally Bohemia v Mladé Boleslavi startuje i Historic Show, která divákům nabídne pohled zpět. V padesátičlenném poli převažují vozy, které jsme mohli v minulém století pravidelně vídat na našich tratích.

Autor

Go, Škoda, Go! Škoda Vision WRC

Časopis AutoDesign&Styling ve svém aktuálním vydání zveřejnil skici Škoda Vision WRC. Design soutěžního speciálu navrhl pro časopis AutoDesign&Styling designér Pavel Hrubý.

Autor

Rozhovor: „Mexické“ 3x od pasu s Vojtěchem Štajfem

Devět soutěžáckých let spojil Vojtěch Štajf se značkou Subaru. V sezoně 2013 dosáhl s Imprezou na jeden z vrcholů kariéry, když získal titul českého mistra mezi produkčními vozy. V nadcházejícím roce 2014 bude čelit výzvě nové. Spolu s dalšími třemi posádkami se vydá pokořit jednu z nejtěžších rally světa s exotickým názvem La Carrera Panamericana. Naváže tak na stopu, kterou zanechal v Mexiku český rodák Jaroslav Juhan.