KN - www.zavodnifiltry.cz od RIEGGER

Vynikající výsledky Jardy Pešla, v závěru sprintového mistrovství, přináší velká očekávání do nové sezony. Sympatické pravé křídlo, fotbalového týmu MH Racing, nám odpovědělo na tři otázky v rychlém sledu.

Pódiové umístění na druhý pokus… V čem je kouzlo takového zrychlení ?

Docela rychle jsme se s Romanem v autě sehráli, a to je dobře. Velkou roli hraje také dobré nastavení auta. Ve Vsetíně to mohlo být ještě mnohem lepší, jenže jsme zase měli celkem smůlu. Chytili jsme defekt a co bylo horší – na startu poslední RZ nám praskla zadní poloosa. Museli jsme s tím jet výrazně pomaleji, abychom vůbec dojeli do cíle.

Vrátím se k jeseníkám. Historka s výkazem se zapíše do historie rally sportu. Vyříkali jste si to s Romanem Peškem a jaké jsou opatření proti takové penalizaci ?

Takové věci se prostě občas stávají. Nijak jsme se k tomu ani nevraceli. Spíš to už chceme nechat z námi a hlavně se z toho poučit do budoucna. Opatření na to asi žádná nejsou, prostě si musíme dávat pozor.

S ohledem na WRC, kde jsou závěrečně – dobrovolné penalizace běžnou záležitostí, se musím zeptat, jestli zůstáváš i příští rok dvojkou v týmu Martina Hudce ?

V týmu bych samozřejmě měl zůstat i v příštím roce. Jaké budou ale pozice jezdců, případně kdo bude jednička, dvojka a podobně, to musíme nechat na šéfovi týmu 🙂

Sdílet

O autorovi

Externí spolupracovník RALLYLIFE.cz Jeden ze zakládajících členů redakce. Specialista na rubriku LIFESTYLE. Zasadil se významnou měrou o zařazení příspěvků o cestování, zálibách fanoušků, literatuře a filmech s tématikou motorsportu.

Komentáře